קורנט - פתרונות אינטרנט מתקדמים

קורנט – קצת עלינו

"קורנט – פתרונות אינטרנט מתקדמים", הינה חברה המתמחה בכל תחומי האינטרנט ומרכזת תחת קורת גג אחת את כל הפתרונות להם זקוק הלקוח. "קורנט" הוקמה ב – 2011 כעסק משפחתי, כתוצאה מאהבה גדולה וניסיון רב בעולם האינטרנט על תחומיו השונים. החברה מתמחה בתחומים רבים, ביניהם בניית אתרים מבוססי CMS, בניית אתרים בהתאמה אישית, עיצוב אתרים, אחסון אתרים, קידום אורגני וקידום ברשתות חברתיות.

מגיע לך את הטובים ביותר!

חברת "קורנט – פתרונות אינטרנט מתקדמים", בעלת ניסיון עשיר ורב אשר נצבר לאורך שנים של עבודה ולמידה. "קורנט" מונה צוות רחב של נותני שירותים מקצועיים בכל התחומים – החל מהמעצב ועד מקדם האתרים, כל אחד ואחד מחברי הצוות מומחה בתחומו ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. חברת "קורנט" חרטה על דגלה את היחס האישי והאמינות, תוך שמירה על מקצועיות לא מתפשרת, איכות ומקוריות. כל זאת לצד עמידה קפדנית בלוחות הזמנים, בכדי לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר במהירות ויעילות.

שירות איכותי בהתאמה אישית

בכדי לספק לכם את המענה הטוב ביותר באינטרנט, "קורנט – פתרונות אינטרנט מתקדמים" מספקת לכם שירותים מקצועיים ואיכותיים בהתאמה אישית ויחס חם. מלבד בניית האתר ועיצובו בצורה המושכת ביותר, השירותים של "קורנט" כוללים אחסון אתרים, קידום אתרים אורגני וקידום ברשתות חברתיות, על פי צרכי הלקוח. בהתאם לכך, אתם הלקוחות תוכלו ליהנות מליווי צמוד, אכפתי ומקצועי, בכל מחזור חייו של האתר שלכם.

בואו להיות הפרויקט הבא!

"קורנט" מזמינה אתכם להיות הפרויקט הבא ולקבל פתרונות בנייה, עיצוב, שדרוג וקידום, ולצאת עם האתר שמייצג את העסק שלכם על הצד הטוב ביותר וימשוך את קהל הלקוחות המתאים לכם! באתר תוכלו למצוא תיקי עבודות מגוונים ואף המלצות חמות מלקוחות החברה המרוצים.

בואו לבנות איתנו אתר שמביא תוצאות!

אל תחכו למחר, קבלו הצעת מחיר עוד היום והתחילו לבנות איתנו אתר שיביא לכם פניות, לקוחות ומכירות!

Pin It on Pinterest