בניית אתרים

במציאות הדיגיטלית בה אנו חיים, אתר אינטרנט הפך להכרחי עבור כל אחד. בין אם מדובר בחברת ענק או בעסק פרטי וקטן, אם אין לך אתר אתה לא באמת קיים. אף על פי כן, אין משמעות הדבר, שכל אתר יעשה את העבודה. בעת בניית אתרים אינטרנטיים, יש לחשוב היטב על קהל היעד והמטרה לשמה מוקם האתר ולתכנן את כל האתר בהתאם. בשלב התכנון, תגלו שישנן אפשרויות טכנולוגיות ועיצוביות שונות ומגוונות. אנו בקורנט, נשמח לסייע לכם, ללוות אתכם בתהליך ולתרום לכם מהידע הרב שצברנו לאורך דרך ארוכת שנים של בניית אתרים מסחריים ופרטיים מגוונים.

איך יודעים במה לבחור?

נכון להיום, ישנן שתי פלטפורמות בניית אתרים נפוצות: וורדפרס וג'ומלה. לכל אחת מהפלטפורמות הללו, יתרונות ושמושים עיקריים אופייניים. אי לכך, בטרם ניגשים למלאכת הבנייה צריך לתכנן היטב. חשוב להדגיש כי בניית אתרים דורשת הבנה מעמיקה של הלקוח והתאמה למטרות אותן האתר צריך להשיג. לדוגמא ישנם אתרים, אשר תפקידם להניע את הגולש להשאיר פרטי התקשרות, יש כאלו אשר מעודדים את רכישת המוצר און ליין ויש כאלו, תדמיתיים, אשר מטרתם לספק מידע לגבי החברה.

מתלבטים בין וורדפרס וג'ומלה? – תנו לנו לעזור!

אתרי וורדפרס –פלטפורמת בנייה זו פופולארית מאוד עקב נוחות ניהול התוכן באתר מצדו של בעל העסק ונוחות הגלישה עבור הלקוח. כיוון שטכנולוגיה זו משתמשת בקוד פתוח, ניתן בכל שלב להוסיף ולשנות את האתר. השימוש המקורי בוורדפרס היה עבור בלוגים דבר אשר הלך והשתנה וכיום אתרים רבים בנויים כך, ביניהם אתרי מסחר ותדמית. אתרי ג'ומלה – גם אתרים אלו נבנים בטכנולוגית קוד פתוח, אשר מאפשרת למנהל האתר לעדכן ולהעלות תכנים בעצמו, בקלות ובנוחות. ג'ומלה, לרוב, משמש עבור אתרים מעט סטאטיים יותר (לעומת הבלוגים של וורדפרס) ונחשב למערכת ניהול נוחה מאוד. הפלטפורמה מאופיינת בגמישות רבה יותר בעת העיצוב מאשר רוב המתחרים ולכן, רבים ממליצים עליה.

קורנט – בונים אתכם!

אנו בקורנט, מומחים בתחומים רבים ביניהם בניית אתרים, קידום אתרים ועיצוב. בין אם מדובר בבניית אתרים רספונסיביים או בבניית אתרים למובייל, אנו נבנה עבורכם את האתר המתאים ביותר לצרכיכם. תוך ניתוח מעמיק של קהל היעד וכיצד ניתן להניעו לפעולות הדרושות להצלחת העסק. אנו מאמינים שאת מה שנוגע בבניית אתרים עסקיים צריך לשאיר בידי מקצוענים בעלי ניסיון אשר יוכלו לקדם את העסק שלכם. פנו אלינו להצעת מחיר!

הבנתם שאתם חייבים אתר? צרו עימנו קשר עכשיו ונשמח לעזור!

בואו לבנות אתר שמביא תוצאות!

אל תחכו למחר, קבלו הצעת מחיר עוד היום והתחילו לבנות איתנו אתר שיביא לכם פניות, לקוחות ומכירות!

Pin It on Pinterest