עיצוב אתרים

אדריכלות אתרים

עיצוב אתרים אינו מדבר אך ורק, על האסתטיות ומראהו של האתר. כלומר, זה אמנם חלק חשוב מכך, אבל החלק המורכב והמשמעותי יותר הוא קביעת השפה הגראפית תוך ניתוח המסר אותו בעלי האתר רוצים להעביר מחד והתאמתו לקהל הגולשים והלקוחות המיועד. בעת שלב ניתוח זה, לרוב נהוג לבצע אפיון מסודר של האתר בכדי להבין מהן מטרותיו, מיהו קהל היעד, מיהי החברה ועוד. רק לאחר מכן, ניתן להתחיל לבצע את עיצוב האתר עצמו. עיצוב נכון ומדויק עבור העסק שלכם, יכול לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון.

איך מעצבים אתר

כיום עם הופעתם של ממשקי ניהול נוחים דוגמת ג'ומלה ווורדפרס, הופיעה האפשרות של עיצובים מבוססי תבניות פרימיום. עיצובים אלו הם למעשה תבניות מוכנות מראש אשר רק עוברות תהליך של התאמה או תרגום לעברית כדי שיתאימו לצרכי העסק שלכם. עיצוב אתרים על פי תבניות הופך פופולארי מאוד וכיוון שיש צוותי מתכנתים בכל העולם אשר יוצרים עוד ועוד תבניות המגוון הוא עצום ושמושי מאוד.

עיצוב מותאם אישית

עיצוב מותאם אישית, מזכיר את הפנייה לשירותיו של חייט מקצועי. כנראה שהחליפה שתקנו תהיה מתאימה לכם יותר מזו שתמצאו בחנות נכון? כך גם עם עיצוב אתרים מותאם אישית. אף על פי שניתן למצוא אתר מוכן (תבנית פרימיום) יפה ומרשים מאוד, אתר אשר נבנה במיוחד בשבילכם יהיה מותאם בדיוק לצרכים שלכם כפי שהם עלו לאחר שלב האפיון. אולם חשוב לזכור שעיצוב שכזה מחירו בהתאם ובמקרים רבים השימוש בתבניות מוכנות עשוי לתת תוצאה מצוינת, מתאימה ובזמן קצר יחסית כך שגם לה יתרונות שיש לשקול.

עיצוב מגיב שמגיבים אליו

השינוי לו אנו עדים בהרגלי הגלישה בשנים האחרונות בו הגלישה עוברת בהדרגה מן המחשבים האישיים לטאבלטים וסמארטפונים. מחלחל ומשפיע גם על עיצוב אתרים ותכנונם, כיוון שלכל מכשיר (טאבלט, סמארטפון ועוד) ישנם מאפייני תצוגה אחרים. האפשרות הפופולארית והטובה כיום בתחום, היא לעצב אתר רספונסיבי (מגיב) אשר יתאים עצמו באופן אוטומטי ויראה היטב בכל סוגי המכשירים והרזולוציות. עיצוב אתרים רספונסיביים יחסוך עבורכם הוצאות מיותרות וישאיר את האתר רלוונטי זמן רב.

קורנט – עולים ברשת

הבנתם שעיצוב האתר חשוב מאין כמוהו להצלחתו, לכן אנו בקורנט – פתרונות אינטרנט מתקדמים, מציעים לכם את שירותינו בכדי ללוות אתכם להצלחה. אצלנו תוכלו ליהנות משירותיהם של ממיטב מומחי עיצוב האתרים, אשר ישמחו לעצב עבורכם את האתר האידיאלי. אם אתם רוצים את החופש לדמיין, פנו אלינו עוד היום.

אם אתם רוצים את החופש לדמיין פנו אלינו עוד היום!

בואו עצבו איתנו את אתר החלומות שלכם!

אל תחכו למחר, קבלו הצעת מחיר עוד היום לעיצוב אתר כפי שתמיד רק העזתם לחלום!

Pin It on Pinterest