קידום אתרים

מה זה קידום אתרים?

קידום אתרים במנועי חיפוש ידוע גם בשם (SEO (search engine optimization או (PPC (Pay per click, ומהווה למעשה אוסף שיטות שבאמצעותן ניתן לשפר את מיקומו של אתר כלשהו בדירוג של מנועי החיפוש. מיקומו של האתר בדירוג משפיע באופן משמעותי על החשיפה לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם, כיוון שמחקרים מראים כי הגולש הממוצע לא צולח את עמוד החיפוש השני ולרוב אפילו נשאר בראשון. ישנן שתי אפשרויות, הראשונה היא קידום אתרים אורגני והשנייה קידום אתרים ממומן. לרוב, הם אינן אחת על חשבון השנייה אלא עובדות במקביל בכדי להגיע לתוצאה מקסימאלית.

מה ההבדל בין קידום אתרים אורגני לממומן?

קידום אתרים אורגני – תהליך קידום זה, הוא תולדה של מחקר מעמיק והבנה של אלגוריתם הדירוג של מנועי החיפוש. למעשה מדובר בפעולות אשר מטרתן לענות על "השאלות" באמצעותן מנוע החיפוש מחליט על דירוג האתר. קידום אתרים שכזה עשוי להביא אתכם אל עבר העמוד הראשון הנכסף ולהגדיל משמעותית את החשיפה שלכם. קידום אתרים אורגני הוא מאוד דינאמי וחשוב להיות כל הזמן עם אצבע על הדופק בכדי להכיר כל חידוש באלגוריתם הדירוג ולהגיב בהתאם.

קידום אתרים ממומן – צורת קידום זו מוכרת גם בשם PPC, ולמעשה מדובר על תהליך בו מריצים קמפיין פרסומי בתשלום. בקמפיין שכזה, העמוד שלכם יופיע או בחלקו העליון של העמוד או בצדדיו. כיום הגולש הממוצע מודע לכך שהתוצאות העליונות ממומנות, לכן חשוב לשייך את הקמפיין לדף נחיתה עשוי היטב כדי להגיע ליחסי המרה יעילים ורווחיים.

קידום חברתי!

בשנים האחרונות גם פייסבוק ורשתות חברתיות נוספות לוקחות חלק פעיל בקידום העסק שלכם. אי אפשר להתכחש לכך שמרבית הגולשים, צורכים תוכן רב ומבלים שעות רבות באתרים אלו. לכן, קידום ברשתות החברתיות הפך חובה. קידום בפייסבוק לדוגמא בא לידי ביטוי בפתיחת קבוצות ועמודים רלוונטיים לעסק וניהול הנוכחות שלכם במרחבים אלו. פעולות אלו מסייעות לכם להגיע אל קהל היעד הרלוונטי עבורכם ומגבירות את הנוכחות שלכם במרחב הווירטואלי. אפשרות פופולארית נוספת כחלק מקידום בפייסבוק היא, קמפיין מודעות ממומן אשר מפנה לדף נחיתה באמצעותו תניעו את הגולשים לפעולה.

קורנט – אם אתם רוצים להתקדם!

אנו בקורנט – פתרונות אינטרנט מתקדמים, מעודדים את החלטתכם – לקדם את האתר והעסק שלכם. אנו צברנו ניסיון רב בתחומים מגוונים ביניהם בניית אתרים, קידום אתרים אורגני, קידום אתרים ממומן וקידום ברשתות חברתיות, ונשמח להציע לכם את שירותיהם של מיטב המומחים כי לדעתנו, מגיע לכם קידום!

חושבים שמגיע לכם קידום? גם אנחנו צרו איתנו קשר עכשיו!

בואו קדמו את אתרכם לתוצאות שתמיד רציתם!

אל תחכו למחר, קבלו הצעת מחיר עוד היום והתחילו לקדם את אתרכם למיקומים שתמיד חלמתם!

Pin It on Pinterest