קידום בפייסבוק

הפייסבוק ככלי פרסום

פייסבוק היא הרשת החברתית המובילה בעולם וחברים בה למעלה ממיליארד דפים ומשתמשים פעילים ברחבי הגלובוס. בישראל לבדה, ישנם למעלה מ- 3.5 מיליון משתמשים פעילים. עם מספרים שכאלו קשה להתווכח. לכן, כל עסק חייב להציג נוכחות בולטת בפייסבוק. הדרך לכך עוברת דרך קידום בפייסבוק ושימוש בכלים שמערכת הקידום מציעה. אך תחילה יש לעשות את הצעד הראשון, שהוא בניית דף פייסבוק.

מה זה דף עסקי בפייסבוק

פייסבוק פתחה אפשרות לבנות מעבר לפרופיל האישי, גם דף עסקי בפייסבוק. בעת בניית דף הפייסבוק, ניתן להשתמש באפשרות הסטנדרטית שמציעים בפלטפורמה הבסיסית של פייסבוק, או לפנות לחברה חיצונית בכדי לבנות אתר אשר יוטמע באמצעות Iframe בעמוד. קידום בפייסבוק, באמצעות דף עסקי, היא דרך מצוינת לפרסם עצמכם באינטרנט באופן כמעט ישיר ולא מתווך עם הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. והם, מצידם, יכולים לקבל מידע ועדכונים שוטפים על העסק או המותג שלכם. ניהול עמוד הפייסבוק, דורש ניהול שוטף וקבוע. כאשר חשוב לזכור שכיוון שהיחסים הפכו הדדיים הלקוחות מצפים מכם בעלי העסק, ליחס ומענה מהיר לבעיותיהם.

כיצד מקדמים בפייסבוק

כיום ברשת ישנן שתי אפשרויות קידום בפייסבוק עבור העסק שלכם. הראשונה, היא כאמור בניית עמוד עסקי (דף אוהדים), אשר ישמור על קשר עם הלקוחות ויקיים יחסים דו- סטריים עימם. האפשרות השנייה של פרסום בפייסבוק, היא קמפיין ממומן. קמפיין זה, דומה לקידום הממומן באמצעות גוגל אדוורדס, אלא ששיטת הפילוח היא שונה. בעוד שגוגל מבצע ניתוח ופילוח על פי נתוני הגלישה שהוא צובר על גולשיו, פייסבוק מפלחת באמצעות המידע האישי שהגולשים מזינים. כך שבעת יצירת קמפיין ממומן, תוכלו להתאים את המודעות אך ורק לכאלו בעלי תחומי עניין, גיל, מיקום גיאוגרפי ועוד המתאימים לכם. ובכך להגיע ישירות ללקוחות הפוטנציאלים שלכם.

שימו לב!

בעת קידום בפייסבוק, חשוב להכיר את חוקיו, כיוון שפייסבוק אינם גמישים בעניינים אלו. ישנם סיפורים רבים על עמודים עסקיים בעלי אלפי אוהדים, שנסגרו ברגע אחד כתוצאה מעבירה כזו או אחרת. אנו ממליצים לכם לקרוא היטב את תקנון השימוש בעת פתיחת העמוד בכדי למנוע מפח נפש ואובדן של לקוחות רבים. אנו בקורנט,נשמח ללוות אתכם בכל התהליך החל מבניית העמוד בממשק פייסבוק או בממשק חיצוני מוטמע, ועד הקידום עצמו בעזרתו תגיעו ללקוחות מותאמים עבורכם. אנו בעלי ניסיון רב בשלל תחומים כגון בניית אתרים, קידום אתרים וניהול נוכחות ברשתות חברתיות ונעמיד לשירותכם את מיטב המומחים.יאללה קחו את העסק שלכם קדימה!

העסק דורש קידום חברתי ? כנסו!

בואו קדמו את אתרכם בפייסבוק לתוצאות שתמיד רציתם!

אל תחכו למחר, קבלו הצעת מחיר עוד היום והתחילו לקדם את אתרכם בפייסבוק!

Pin It on Pinterest